Kandydoza przełyku, mętne jeziorko żółciowo-śluzowe oraz nadżerki krwotoczne

Witam.Od 2 mam gorączke ( 38-39.7). Zrobiona kolonoskopia i gastroskopia ze względu na krew utajoną, częste stolce,bule podbrzusza,opuchlizna stawu skokowego, podejrzenie zapalenie jelita grubego.Wyniki kolo. bez cech zapalnych.W gastroskopii natomiast ukazała się kandydoza przełyku, mętne jeziorko żółciowo-śluzowe oraz nadżerki krwotoczne. Byłem w szpitalu leczony Dalacinem,Nimesilem, Sulfasalazyną, ketonal,asamax,Fluconazole,Controloc.Mam Ciągle stany podgorączkowe.Co może być przyczyną? pozdr

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można stwierdzić co jest przyczyną Pana dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.