Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Karmienie 8-miesięcznego dziecka

Witam. Mój 8 miesieczny synek ostatnio był prZeziebiony i nie miał apetytu co jest zrozumiałe ale ostatnio kręci nosem na mleko które staram sie mu podawać 2x dziennie (raz z dodatkiem kaszki) jego harmonogram posiłków:godz 9:30 kaszka z połowa banana albo pokruszonym ciasteczkiem, godz 13:00 mleczko godz 15:00 obiad+deser godz 18:00 kaszka lub jogurt z owocem godz 20:00 Mleko z kaszka. W nocy sam wypija 2 kubeczki herbatki z socZkiem.Czy nie powinnam dawać częściej i wiecej jedzenia ?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Prawidłowe odciąganie pokarmu

Jeśli po urodzeniu dziecka chciałabyś karmić piersią, dobrze jest opanować umiejętność odciągania pokarmu. Czy wiesz, jak to robić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Nie wiem czy dziecko nadal jest dokarmiane piersią. Jeżeli tak to może Pani karmić dziecko dodatkowym jedzeniem rzadziej do momentu aż sam zasygnalizuje głód. Jeżeli zas dziecko jest żywione tylko pokarmem sztucznym to również proszę się nie przejmować i karmić syna kiedy zacznie okazywać objawy głodu. Ponadto warto zacząć wprowadzać pierwsze posiłki mięsne i pomyśleć nad zmianą smaku ponieważ jak widzę wszystkie posiłki są słodkie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy