Żywienie 7-miesięcznej dziewczynki

Witam! Jestem mamą 7 miesięcznej dziewczynki. Chciałabym się dowiedzieć czy dostarczam jej potrzebnych witamin i czy nasz schemat żywienia jesy prawidłowy i co ewentualnie powinnam zmienić. 6 00 piers 9 00 kaszka mleczno ryżowa na wodzie netlle 140 ml 12 00 /13 00 0biadek zupka kupna 125g (czasen zjada tylko pol słoiczka) jarzynowa z mięsokiem bądź rybką co drugi dzień pół żółtka 14 00 /15 00 piers 17 00 deserek owocowy 125 g 19 00 piers w nocy budzi sie na jedzenia 2razy

Z tego co widzę świetnie ma Pani rozplanowany dzień i na pewno córeczka dostaje wszystkich niezbędnych składników. Jedyne co mogłabym podpowiedzieć to małą zmianę, a konkretnie deserek owocowy wymieniłabym z kaszką mleczno ryżową miejscami. Kaszka jest niezwykle pożywna i podając ją dziecku wieczorem jest szansa, że nie będzie się budzić, bo nie będzie głodna. Natomiast deserek rano będzie lekki i dostarczy witamin potrzebnych do funkcjonowania. ma mniej kalorii, więc jest możliwość, że córka zacznie zjadać cały słoiczek zupki.