Jadłospis dla 7-miesięcznego dziecka

Mam ogromną prośbę o wypowiedzenie się w sprawie menu mojej od dziś 7miesięcznej córci. 7.00rano pierś 10.00 kaszka ryżowa malinowa Nestle na wodzie bezglutenowa(dodaje ok1łyżeczke glutenowej) ok.180ml 13.00-14.00 zupka jarzynowa z mięskiem(duża marchew trochę pietruszki selera ziemniak ok2łyżki mięsa(kurczak) kleik zjada 200-250g czasami podaje różne kupne czasami też przed obiadem pierś i po kilka łyków ok15.00-16.00 deserek słoiczek 125g lub jabłuszko ok 19.00 pierś i w nocy 2razy pierś

Witam. Jadłospis dziecka jest jak najbardziej prawidłowy. Proszę pamiętać, aby wzbogacać dietę dziecka z żółtka jaj oraz jak największą ilość warzyw.