Przespanie całej nocy u 15-miesięcznego dziecka

Witam! Moj syn ma 15 m-cy i od urodzenia nie przespał ani jednej nocy. Budzi sie 2 razy w nocy do mleka miedzy czasie pije wode (w ciagu doby wypija ok 1litra) Często spi niespokojnie, potrafi wiercic się cala noc. Jak oduczyc go picia mleka w nocy? W ciągu dnia je rano np jajecznice buleczke lub parowki lub kanapki. Obiad zupka, miesko, rybka, ziemniak lub obiad ze słoiczka, deser owoc czasem kinder kanapka na kolacje kaszka przed snem ok 20 mleko.pomimo tych posilkow caly czas prosi o mniam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji skazana jest wizyta u specjalisty pediatry. Lekarz oceni czy zachowania dziecka nie mają podłoża chorobowego.