Karmienie piersią i stałymi pokarmami 14-miesięcznego niemowlęcia

Witam.Moja córcia Ola ma 14 miesięcy.Jest karmiona piersią i stałymi pokarmami.Do 7 m-ca było ok a około 8 dostała na zgięciach stop, nadgarstkach, zgięciach ramienia okrągłe suche plamki a w środku nich malutkie płaskie czerwone wypryski. Pediatra stwierdził że to wysypka pokarmowa i ze dziecko z tego wyrośnie. Sugerowała że być może to od mleka które ja spożywam ale do 8 miesiąca było ok. Sprawdzałam już wszystkie pok które mogły uczulać i nic.Raz bledną a raz jest gorzej Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i zebrania dokładnego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytani. Objawy sugerują alergię, dlatego właściwy będzie kontakt z alergologiem.