Karmienie wcześniaka

Witam mamy w domu wczesniaka waga ur 850gram dzis ma korygowanych 4,5mc i wazy 4,570 dodam ze po skomplikowanych operacjach jelit i zoladka kilkukrotnie w pierwszych miesiacach jestesmy w domku od tygodnia Juleczka je z butelki i ma zalozona sonde .moje pytanie ile ona powinna jesc bo po 50 ml ona zasypia i juz nie chce jesc musimy ja dokarmiac bonakazano nam karmic ja do 120 x8 lub minimum 100 na karmienie .Julia je bardzo dlugo do godz czasu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę podawać dziecku pokarm w ilościach zaleconych przez lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.