Kaszaki skóry głowy a wypadanie włosów

Witam. Mam problem z tzw. kaszakami na głowie oraz jak to określił dermatolog trądzikiem dorosłych na twarzy w okolicy brody . Po 9 m-cach kuracji Aknemorinem i innymi podobnymi lekami trądzik jak na razie ustąpił, ale kaszaki zaczęły powracać po około m-cu od zakończenia leczenia. Mam je w różnych częściach głowy w postaci twardych bolących gulek. W tych miejscach wypadają mi włosy. Nie wiem co mam dalej z tym robić. Proszę o pomoc. Kamil Wojciechowski

Niestety czasami, pomimo kuracji izotretynoiną zmiany nawracają, wtedy warto rozważyć ponowną kurację lub stałą niską dawkę leku przez długi czas. Pozdrawiam!