Kaszel, chrypka a żółta wydzielina

Dzień dobry.Niepokoi mnie moj kaszel połączony z chrypką, ktory trwa ok. 2-3 tygodnie.Kaszlowi towarzyszy zolta wydzielina. Co moze byc tego przyczyną i co powinnam zrobic? dziekuje za wskazowki.

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani czy towarzyszą temu jakieś inne objawy- być może jest to przewlekłe zapalenie zatok. Najlepiej skonsultować się z lekarzem rodzinnym, ktory zbada Pania i przepisze odpowiednie leki.