Trzecie zapalenie oskrzeli oraz ciągły kaszel i wydzielina

Od wrzesnia mam trzecie zapalenie oskrzeli. Za kazdym razem dostaje antybiotyk. Kaszel nigdy do konca nie ustapil I jak nie okrztuszam czystej wydzieliny to jest zolta. I tak na przemian. Mam wrazenie ze moje cialo wytwarza duzo sluzu ktory ciagle odkaszluje. Towarzyszy temu chrypka. Jestem astmatykiem uzywam czrwonego i niebieskiego inhaleru. Nic nie pomaga. Moje cialo jest wykonczone. Prosze o porade. Dziekuje. Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do pulmonologa. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.