Kaszel, gorączka, bóle głowy i stawów oraz ogólne osłabienie

Przez dwa tyg.brałam antybiotyki:Amotaks,potem Rovamycine,Flavamed,Thiocodin,Aerius.Mimo tego nie przechodzi mi kaszel,ani gorączka(powyżej 37,5, nawet ok.39).Mam też ból głowy, mięśni,stawów,ogólne osłabienie senność mimo spania w nocy min.10h powiększone węzły chłonne,czerwone plamy na języku, zawroty głowy.Leczę tężyczkę magnezową już 2 miesiące mam niedoczynność tarczycy,biorę Setaloft. Rok temu miałam wykryte niegroźne torbiele na tarczycy.W rodzinie rak jest dziedziczny.Co mam zrobić?

Tezyczka często jest objawem przetrwalej boreliozy. Może warto to rozważyć. Western Blot lub szarpnać się na LTT czy ( droższe badania). Niedoczynność tarczycy i niegroźne torbiele tez wskazują na jakieś nieprawidłowości ukl immunologicznego lub przewlekłą infekcje.
To bardzo ogólne myśli. Trzeba oczywiście zacząć od morfologii z rozmazem. Tarczyce tez trzeba dodiagnozowac.