Kaszel i czarna wydzielina z płuc a palenie papierosów

Witam, zaczne od tego ze jestem przeziebiony i pale papierosy od 2 lat około, bodajze dzisiaj zauwazylem ze jak kaszle to z płuc wydostaje sie taka jakby czarna wydzielina, co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny panie, konieczna jest pilna wizyta u lekarza i badanie płwociny. Być może jest to krew. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się konieczne do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam