Kaszel u osoby niepalącej

mąż od roku codziennie rano kaszle ,dodam iż jest osobą nie palącą od 3lat. Mówi ,że tak jak by mu coś tam siedziało w gardle i mu ciężko odkaszleć ,dzieje się to tylko z rana do południa, wieczorem raczej nie. w Polsce ,miał rtg płuca a także zatok i nic ,bylismy u laryngologa i on sam nie mógł jednoznacznie stwierdzić przyczyny kaszlu, przepisał mu Bactrim Jovesto,Flavamed i Lringo sprayale nie widać j róznicy ,mieszkamy za granica dlatego ciezko z lekarzami. prosze was o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu oddechowego. Mąż powinien udać się do specjalisty pulmonologa, który po zbadaniu oraz ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.