Katar od roku i bóle czoła

Witam, mam 35 lat, od ponad roku borykam się z katarem. W ciagu dnia potrafi przestać zatykać nos na jakąś godzinę, po czym znowu wszyscy myslą że jestem przeziębiona. od 3-4 m-cy przyjmuję leki Dasselta 5mg ( na alergię ). W tym czasie pojawił się duży ból czoła a od jakiegoś czasu bolą, pieką mnie powieki. Laryngolog nie zlecił wykonania żadnego badania i powiedział że nie wie dlaczego mam ból czoła ale od leków na pewno to nie jest. Bardzo proszę o radę do kogo się zwrócić laryngologa czy ale

objawy sugerują przewlekłe zapalenie zatok. leki te na pewno nie pogarszają stanu mają pomóc w leczeniu ale brakuje tu wielu składowych leczenia, trzeba pacjenta zbadać laryngologicznie jesli tozpoznamy tę patologie to leczyć. badania jak RTG czy KT nie są rekomendowane do udowodnienia rozpoznania, wdrażamy je w przypadku braku oprawy po prawidłowym leczeniu lub wątpliwości czy wtedy gdy kierujemy na operację.Resume:
konsultacja laryngologiczna leczenie 3-6 miesięcy, potem dalsze działania