Kąty przeponowo-żebrowe ostre w wyniku RTG płuc

witam dziś odebrałam wynik rtg płuc proszę o interpretacje.Miąższ płucny z prawidłowym rysunkiem naczyniowym,jednakowo przejrzysty obustronnie .Szczelina pozioma prawidłowo usytuowana.Kąty przeponowo- żebrowe ostre.Aorta w normie.Zmian w strukturach podprzeponowych nie stwierdza się.Chciałam zapytać o te ostre kąty

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy - nie ma powodów do niepokoju.