Kawałki białej wydzieliny na penisie po stosunku

witam, mam pewien problem. Od jakiegos tygodnia gdy kochamnsie z moim chlopakiem po stosunku na jego penisie zostaja jakby kawalki bialej wydzieliny. Martwie sie czy to nie jest ciaza? czy to mozliwe? pozdrawiam

najprawdopodobniej jest to znak zakażenia drożdżakowego. Mozna wzorem krajów zachodnich kupić cos samemu - np. clotrimazol (tableki dopochwowe, a dla partnera - krem) i spróbowac wyleczyć. W razie braku efektu warto udac sie do ginekologa.