Kiedy mogłabym wsiąść do samochodu po operacji?

Witam. Minęły trzy tygodnie od operacyjnego usunięcia raka jelita grubego (bez stomii). Przy okazji usunięto też macicę z uwagi na zmiane którą zauważono podczas operacji. Ogólnie szybko się męczę ale czuję się dobrze. Kiedy mogłabym wsiąść do samochodu oczywiście jako kierowca. Pozdrawiam. Magda.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze.wtedy gdy się. będzie. czuła. na.siłach . proszę jeszcze trochę poczekać