Kiedy mogło dojść do zapłodnienia po rozpoznaniu cyklu?

Chciałabym się dowiedzieć kiedy było zapłodnienie ponieważ do 27.06.2013 współżyłam z partnerem a po 10.07.2013współżyłam z innym partnerem urodziłam 15.04.2014 i byłam 41 dygodni chciałabym wiedzieć czy do zaplodnienia doszło w czerwcu czy po 10 lipca ostatnia miesiączke miałam 2.07.2013 a współżyłam 15.07.2013 i później czy to mogło być wtedy zapłodnienie czy w czerwcu.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badań w celu wykluczenia ojcostwa nie sposób z całą pewnością odpowiedzieć na Pani pytanie. Obydwaj partnerzy mogą być potencjalnie ojcami dziecka.