Kiedy można napić się alkoholu po tym leku?

Jakie muszą być odstępy czasowe przy zażywaniu Citaxinu, aby móc się napić alkoholu?

Witam! Pytanie mało precyzyjne:"napić się alkoholu" o jakiej dawce mówimy. Stosując leki psychotropowe nie powinno się używać innych substancji psychoaktywnych! Jeżeli istnieje taka konieczność to po zakończeniu przyjmowania Citalopramu. Należy jednak pamiętać, że metabolity tego leku utrzymują się w organizmie jeszcze przez pewien okres czasu po zaprzestaniu leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.