Kiedy na badaniu USG jest widoczny pęcherzyk ciążowy?

29.06 ostatni okres13.07 współzyłam, 30.07 dostałam krwawienia ale było ono mniej obfite niz zawsze po tyg.zrobiłam test-negatywny.po 2 tyg blada 2 kreseczka test powtórzyłam za dzień negatywny.Nastepny zrobiłam 7, 10,14 dni pozytywnym teście wszytkie negatywne. 27.08 byłam u ginekologa zrobił mi usg dopochwowe powiedział że on ciąży nie widzi. Endometrium 11.2. Czy po 6 tyg od stosunku, (ponad 8 od 30.06 okres) na usg byłoby widać już pęcherzyk ciążowy?Powinnam dostać już okresu ale go nie ma.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.