Kiedy najlepiej robić badanie prolaktyny na czczo?

Witam! Nie karmię piersią prawie 2 lata jakis czas temu wykryłam sobie jakieś zgrubienie w piersi i wyciek z jednej więcej drugiej mniej coś w formie siary,mleka ...poszłam na usg piersi wyszło że mam Przewody mlekowe do 3mm w obu piersiach,jednej mniej ,reszta bez zmian ogniskowych i patologicznych..Co to może oznaczać? Kiedy najlepiej robić badanie prolaktyny na czczo ? robiłam kolo południa po śniadaniu wysiłku wyszło 6,48 czyli ze w normie wyszło.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać badanie na czczo i koniecznie udać się do ginekologa