Kiedy należy zmienić fotelik samochodowy dla dziecka?

Witam. Kiedy jest czas na zmianę fotelika samochodowego ? Mam 6 miesieczne dziecko które jeszcze samodzielnie nie siedzi. Zastanawiam sie kiedy czas na zmianę fotelika. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Spokojnie obecny fotelik jeszcze się nadaje. Jego zmiana podyktowana jest zwykle wzrostem dziecka. Trudno to ocenić bez oceny wizualnej.