Kiedy po laparoskopii pęcherzyka żółciowego i przepukliny pępkowej mogę pójść na solarium?

Dziekuje za odpowiedz na moje ostatnie pyatnie ale mam jeszcze jedno kiedy po laparoskopii pecherzyka żółciowego i przepukliny pepkowej mogę pójść na solarium(dodam ze chodze raz na jakis czas)bardzo dziekuje za odpowiedzi na moje pytania

W sumie już można iść na solarium tylko trzeba blizny zakrywać jakimś niewielkim opatrunkiem. I tak przez około pół roku, po którym będzie można swobodnie zacząć opalać także blizny.