Kiedy po szyciu powieki otworzę oko?

Kiedy po szyciu powieki otworzę oko? Witam 2 tygodnie temu zemdlałam miałam szyta powiekę oka szwami rozpuszczalnymi opuchlizna powieki zeszła oko mogę tylko troszkę otworzyć. Byłam u okulisty powiedziała że powinno się oko już otworzyć i ona nie wie czemu się nie otwiera. Proszę bardzo o jakoms informacje czemu tak się dzieje? Z góry bardzo dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna ocena i Ew decyzja o konsultacji neurologicznej i następnie dalsze postepowanie diagnostyczne