Kiedy ponownie wykonać badanie bHCG?

Witam, owulację miałam najprawdopodobniej 19,20,21 maja. Cykl monitorowany,22 maja już jajeczka nie było. 3 czerwca zrobiłam test ciążowy, wyszła ledwo widoczna druga kreseczka. 5 czerwca zrobiłam test z krwi i Beta wyszła 12,60 mIU/ml. Normy w laboratorium : ciąża - 5,8-71,2 - 3 tydzień. Mogę być dobrej myśli...?Kiedy zrobić jeszcze raz powtórną Betę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej zrobić po dwóch dniach aby zobaczyć czy dobrze przyrasta.
Pozdrawiam