Kiedy zażyć pierwszą tabletkę antykoncepcyjną przy niereguralnych okresach?

Mam pytanie: wczoraj ginekolog zapisała mi tabletki antykoncepcyjne "Aidee", byłam u niej z powodu nieregularnego okresu. Od 11 dni mam plamienia (nie, w ciąży nie jestem) i nie wiem kiedy mam wziąć 1 tabletkę!? W ulotce napisane jest, że w 1 dzień okresu, a to co dzisiaj mam nie wiem czy jest okresem czy plamieniem. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak zwykle wyglada cykl? Wskazna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie postepowania