Kiedy znowu powróci skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Dzień dobry, przez długi czas, około 2 miesięcy brałam kilka antybiotyków. Ostatnia tabletkę wzięłam dnia, którego rozpoczynałam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych. Kiedy znowu powróci skuteczność tabletek antykoncepcyjnych? Ile powinnam odczekać? Tydzień, może dłużej? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy od poczekać najlepiej od następnego normalnego cyklu i branie regularnie tabletek Ew dla pewności poczekać 2 cykle