Kiedy zrobić test HCG z krwi, żeby wynik był wiarygodny?

Witam ostatnie stosunki były 10.03 ,13.03 ,14.03 ,18.03 ,21.03, 25.03 hcg było wykonae 13.03 . test robiony 27.03 negatywny.Od 28.03 strasznie bolą mnie piersi i od dwóch dni 2 rozmiary większe nie wiem o co chodzi mam już syna i nic takiego nie miałam w pierwszej ciąży , a może mieć to związek z kręgosłupem? mam dwie przepukliny. Trudno sie dostać do gin kolejki po 2 mies .Proszę o odpowiedz kiedy powinnam jeszcze raz zrobić test hcg z krwi? żeby był wiarygodny i zrobić wszystkie hormonalne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać test beta hcg za około tygodnia oraz udać się do ginekologa. Po wykluczeniu ciąży należy będzie rozszerzyć diagnostykę.