Plamienie, pozytywny test ciążowy a pęcherzyk płodowy

Ostatnią mies miałam 9.02.2015. 10.03 zrobiłam 1 test ciążowy i wyszedł neg. 2 tyg później był już pozyt. 1 wizyte miałam 25.03 był pęcherzyk płodowy. 30.03 pojawił się pęcherzyk żółtkowy. dziś byłam u lekarza bo boli mnie brzuch (bóle miesiączkowe i kłócie w pachwinach i pępku) lekko plamiłam na brązowo. biore dopochwowo luteine 50 dwa razy dziennie. pęcherzyk urósł ale płodu dalej nie ma. lekarze mówią że ciąża się nie rozwija albo ze to bardzo młoda ciąża. 13.04 mam kolejną wizyte

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja, proszę udać się na wizytę, po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie. A czy było oznaczane beta hcg?