Kierowanie pojazdem po operacji guza mózgu

mina rok po operacji guza mozgu i minelo pol roku od napadu padaczki Ale czuje sie dobrze ,gdzie i u jakiego lekarz mam zrobic badania lub psycho testy zeby muc jezdzic samochodem bo jest mi potrzebny do wyjazdu na zakupy lekarza i apteki i to bym robil 8 km i tyle ,prosze o pomoc bo potrzebuje tego pozwolenia bo odruchy i orjetacje mam dobra siedzac obok kierowcy ,moge powiedziec ze nawet szybciej reaguje jak kierowca

Proszę sobie wyobrazić co może się stać gdy dostanie Pan napadu w trakcie jazdy samochodem? Nie ma znaczenia czy jedzie Pan 8 km czy 80 , napady nie mają taryfikatora km. Co będzie jeśli okaleczy albo pozabija Pan niewinnych ludzi ?