Kieszonki przyzębne a kiretaż

Mam pytanie. Co jest lepsze kiretaż czy zabieg przy użyciu urządzenia vector? Czym to się różni?

Zabieg przy użyciu urządzenia Vector jest zabiegiem mniej inwazyjnym od tradycyjnego kiretażu.Dolegliwości po zabiegu też będą mniejsze.Po zbadaniu pacjenta lekarz zadecyduje,który zabieg będzie odpowiedni dla Pani.

Vector jest nowoczesnym sposobem leczenia. Dawniej stosowano zabieg kiretażu, obecnie coraz rzadziej stosowany ze względu na destrukcyjne działanie na tkanki ozębnej.