Kifoza i bóle karku podczas ćwiczeń

Witam, mam problem z karkiem. Mam kifozę i chcę coś z tym zrobić w końcu, ale mam problem, bo gdy ćwicze mięsnie pleców, łopatek, strasznie bolą mnie mięsnie szyi ;/ Robię ćwiczenia na drązku, a czuje ból tak jakby w kręgosłupie, na skrajnie wysokiej poziomej lini barków, ból jest kłujący, miałem robione MRI nic nie wykazało ;/ Strzela mi tam często, jak mogę z tym poradzić sobie? Ew co powiedzieć specjaliście, żeby to zbadał, lub jak ćwiczyć bo może to mięsnie? Pozdrawiam i przepraszam :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Specjalista ortopeda po zbadaniu oraz wskazaniu wstępnej przyczyny dolegliwości zleci badania dodatkowe. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.