Bóle mięśni w okolicy żeber na skutek przyjmowanych leków

Witam ! o półtora miesiąca przyjmuje dutasteryd w postaci tabletek na androgenowe wypadanie włosów. Ostatnio na refluks żołądka dostałem controloc i po jego przyjęciu z dutasterydem, zaczęły mnie jakby boleć, żebra z tyłu przy kręgosłupie. Nie jest to ból głęboki, tak jakby mięśnie mieżyżebrowe, ostatnie przy kręgosłupie, ból nie jest jakiś straszny, ale stały. Nie promieniuje nigdzie, Dodam, ze mam słabe mięsnie pleców ale na razie nie ćwicze. Wcześniej nie było z tym problemów :) Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Nie można wykluczyć nieprawidłowości o podłożu neurologicznym.Wskazana jest wizyta u lekarza.