Kikuty tarczycy położone u podstaw szyi o niejednorodnym typie echa

Kikuty tarczycy położone u podstaw szyi o niejednorodnym typie echa oraz o nierównej granicy, asymetrycznie: PP 2,2 i 1,99, 30 mm- obj 6cm3 PL1,68,1,5 i 31 mm- obj 6cm3 Ponadto w obydwu płatach zmiany liczne rozsiane-heterogenne o mieszanej 1 echo- echogeniczności, o średnicy do 1,2 cm w kikucie lewym Obj całego gruczołu 12 cm 3Węzły chłonne widoczne- o typowej strukturze.. Dodam że guz znacznie się zwiększył od ostatniego badania 6miesięcy temu. Czy to oznacza jedno rak Mama zapis. na bac

Renata GrzechociĹska

Bez BAC nie można postawić diagnozy. Należy udać się na badanie oraz do endokrynologa.