Kilka drobnoplamistych ognisk hiperintensywnych w T2 i FLAIR

Witam.Mam pytanie dot. Wyników z rezonansu magnetycznego. "W istocie bialej polkul mózgu po kilka drobnoplamistych ognisk Hipperintensywnych w T2 i FLAIR. Największe 8mm w prawym srodku polowalnym oraz dyskretnie pogrubienie prawidłowe." co robić? Co to znaczy? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza prowadzącego, który zlecił jego wykonanie.
Wówczas możliwa będzie interpretacja wyniku badania z możliwością zebrania wywiadu, zbadania pacjenta oraz zaproponowaniem dalszych kroków terapeutycznych.