Kłopoty z wysokim ciśnieniem rozkurczowym

mam 66 lat jestem kobieta,w maju robiłam wyniki do sanatorium i miałam ob 45 lekarz powiedział zeby sie nie przejmowac tym wynikiem poniewaz teraz miałam kłopoty z wysokim cisnieniem zwłaszcz z rozkurczowym powyzej 104,116 byłam u lekarza zmienil mi leki a przy okazji ponownie zrobiłam ob i mam 75 ,do tego zawroty i chwilami bardzo złe samopoczucie czy jest to wynik jakies rozwjajacej sie choroby

Lek. Tomasz Budlewski

Wymaga Pani rozszerzenia diagnostyki ponieważ na podstawie Pani opisu nie można wykluczyć ani potwierdzić występowania jakiejś konkretnej dolegliwości. Proponuje udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego.