Kłucia w lewej stronie klatki piersiowej

Dzień dobry moje pytanie zauważyłem ze od jakiegoś czasu ukuwa mnie lewa strona klatki zastanawiam się czy coś związanego jest to od serca z góry dziękuję

Witam. Ból o charakterze kłucia najczęściej ma charakter psychogenny i nie wiąże się ze schorzeniami serca. Ból o charakterze wieńcowym typowo pojawia się podczas wysiłku, ma charakter ucisku i gniecenia za mostkiem. Jeśli jednak dolegliwości nawracają warto udać się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.