Kłucia w okolicy pachwiny i pod żebrem

Witam! mimo powtarzającego się co pewien czas ( od ponad roku) kłócia w okolicy prawej pachwiny i bólu kolkowo-ciagnacego pod prawym żebrem, gastrolog i lekarz POZnie chce dać skierowania na kolonoskopie, bo inne wyniki idealne, morfologia, mocz próby wątrobowe cukier, usg rtg klatki, kał na krew utajoną, co parę dni biore nospe i pomaga, prosze o wskazówkę. mam 33 lata, jestem po 2 cieciach cesarskich

Pani dolegliwości nie są jakieś specjalnie niepokojące. Niewykluczone, że te cięcia cesarskie tak o sobie przypominają. Co do kolonoskopii to jest to badanie, które czasem robi się profilaktycznie i jeśli uspokoiło by to panią to nie widzę p-wskazań do wykonania takiego badania. Lekarz POZ jeśli się pani ładnie uśmiechnie powinien jednak wydać skierowanie na badanie,które sprawi, że będzie pani spokojniejsza. Pozdrawiam.