Kłucie i ból nad piersią

witam.. od pewnego czasu mam kłucie nad prawa piersia .. czasami sie nasila ... ale od paru dni boli mnie caly czas ....

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy epizod bólu piersi powinien zostać skontrolowany. W tym celu należy udać się do lekarza ginekologa lub onkologa ( nie potrzebne jest skierowanie). Wskazane jest wykonanie USG piersi lub mammografia (w zależności od Pani wieku). Proszę zwrócić uwagę czy nie ma u Pani wycieku wydzieliny z brodawek - pozwoli to na dokładniejszą ocenę stanu klinicznego podczas badania przez lekarza.