Kłucie jajników i plamienia ze skrzepami

Dzień dobry Mam pewien problem ginekologiczny zapisałam się już do ginekologa ale do0iero za pół roku NFZ prywatnie mnie nie stać Mój problem polega na tym ze dostałam okresu dwa tyg. Wcześniej niż powinnam. Miesiaczka mi się skończyła a kilka dni później mam krwawienia z pochwy to nie jest okres napewno nie to jest ciemna krew ze skrzepami i pobolewa mnie brzuch w dole i kluje prawy jajnik krwawienia mam sporadyczne kilka razy na dzień co ka mam robić

Nie ma innej możliwości tylko trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem. Tylko badania fizykalne, zapewne USG przezpochwowe jednoznacznie oceni stan narządu rodnego i wskaże przyczynę dolegliwości i dalszy sposób postępowania.