Kłucie macicy i jajników w 6. tygodniu ciąży

Witam jestem w 6 tygodniu ciąży i odczuwam kłucia macicy i jakby jajników szczegolnie z prawej strony chciałam się zapytać czy nic się złego nie dzieje czy to normalne? Dziękuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Pewien dyskomfort jest sprawą fizjologiczną. Trudno jest mi jednak stwierdizć jednoznacznie czy nie ma konieczności konsultacji ginekologicznej bez możliwości badania.