Kłucie po lewej stronie: co to może być?

Od 2 dni kłuje mnie coś po lewej stronie. Odczuwam to, gdy kaszlę, czasem gdy wstaję i  gdy nic nie robię. Czuję ukłucia, gdy mocniej naciskam.  Chcialabym się dowiedzieć, co to moze być, bo bardzo się martwię. Dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Dzień dobry!
Taki ból może świadczyć o zapaleniu przydatków lub wyroska robaczkowego. Najlepiej proszę zgłosić się do lekarza na badanie. Nieleczone stany zapalne mogą powodować komplikacje i rozprzestrzenianie się stanu zapalnego.
Z poważaniem