Kłucie pod lewym żebrem, luźne stolce, nudności i uczucie wzdęcia

Od dłuższego czasu odczuwam kłucie pod lewym żebrem. Pojawia się ono nagle i zaraz zanika. Nie zauważyłam żeby było ono związane z czyms konkretnym. Moje stolce wyglądają także niepokojąco : są koloru jasnobrązowego, konsystencja jest luźniejsza lub zatwardzeniowa, wielokrotnie te dwie konsystencje wystepują w jednym stolcu, często także znajdują się w nim resztki niestrawionego pokarmu. Miewam również nudności oraz uczucie wzdęcia, napięcia w jamie brzusznej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może cierpi Pani na czynnościowe zaburzenia funkcji układu pokarmowego. Proszę udać się do gastroenterologa, który wykona dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.