Kłucie pod lewym żebrem w różnych miejscach

Witam, od dwóch dni odczuwam kłucie pod lewym żebrem, w różnych miejscach, mam wrażenie że "czuję" narząd, w szczególności gdy się pochylę albo położę na lewym boku, do tego od około 1,5 miesiąca mam ciągłe zajady, tzn gdy się skończą, zaraz po paru dniach od nowa się zaczynają. Proszę o poradę !

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania ciężko jest cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.