Kłucie pod pachą: czy ma to związek z poronieniem?

Od dłuższego czasu czuję kłucie pod prawą pachą. Mam 29 lat. Tydzień temu okazało się, że jestem w 9 tygodniu ciąży, ale niestety w 7 tygodniu obumarła. Czy ma to coś wspólnego z tymi kłuciami, czy to mogło być przyczyną poronienia? Co to w ogóle może być?

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Pani dolegliwości raczej nie miały nic wspólnego z poronieniem. Być może są to zwykłe bóle nerwów międzyżebrowych, tzw nerwobóle. Warto jednak wybrać się do lekarza w celu stwierdzenia, czy nie ma w tej okolicy powiększonych węzłów chłonnych lub innych niepokojących zmian. Proszę też obserwować swój organizm, czy nie dzieje się nic, co mogłoby wzbudzić Pani wątpliwości.
Pozdrawiam!