Powiększone węzły chłonne pod pachą i plamki pod pachami

Mój mąż ma powiększone węzły chłonne pod pachą od 6tygodni.Pod prawą pachą węzeł został wycięty (był zropiały)i wysłany został do badania histopatologicznego.Po kilku dniach powiększył się węzeł pod drugą pachą.Z badania histopat. wyszła choroba kociego pazura ale badania z krwi to wykluczyły.Mąż dodatkowo ma plamki pod pachami i w okolicach pachwin.Badania krwi ma w normie.Na samym początku miał też gorączkę,nocne poty i kaszel ale teraz już to przeszło.Chodzimy do lekarza do lekarza.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy opisane przez Panią wymagają dokładnej diagnostyki. Bez badania klinicznego i badań dodatkowych trudno postawić przybliżoną diagnozę. Proponuję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam