Powiększone węzły chłonne na szyi i pod pachami

Mam dużo powiększonych niebolących węzłów chłonnych na szyi i pod pachami, płytki na cytrynian 74, obniżone leukocyty, powiększoną wątrobę, podwyższone: ALT, cholesterol i cukier, bóle w klatce piersiowej, oddycham z trudem, piekący ból za mostkiem aż do pleców, bóle żołądka, przełyku, całego brzucha, drętwienie wzdłuż kręgosłupa, ból kręgosłupa, kości, stawów, mięśni, nerek,zaburzenia widzenia, stany podgorączkowe, świąd skóry, przewlekłą anginę, jestem osłabiona, zmęczona,senna.Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Warto przeprowadzić dokładniejszą diagnostykę węzłów chłonnych. Proszę rozważyć ewentualnośc wycięcia węzła do badania histopattologicznego.