Kłucie w lewym boku pod żebrami

Witam, od jakiegos czasu czasami zdarzy mi sie klucie w lewym bokujakby gdzies w srodku pod zebrami.żadnych mdlosci przy tym nie ma,to sie czasem zdarza a czasem nie. Jest to bardzo sile i przeszywajace klucie az robi mi sie,chwilami goraco,ale za chwile przechodzi. Mam nerwice,boje sie o moje zdrowie, a wyczytalam ze,to moze,byc trzustka,tylko ze chcialabym zaczerpnąć opinii fachowca a nie wujka google. Pozdrawiam ☺

Witam,

Rzetelną diagnozę uzyska Pani w kontakcie bezpośrednim i do takiego spotkania Panią zachęcam.
Warto udać się do internisty, który jeżeli uzna za konieczne zleci odpowiednie badanie.
Rozpoznanie "nerwicy" nie wyklucza schorzenia somatycznego.

Proszę rozważyć konsultację z psychoterapeutą, chociażby z uwagi na możliwość omówienia "swoich lęków".

Pozdrawiam