Kłucie w okolicy wątroby i klatki piersiowej
Witam , ok kilku miesiecy mam klucia w okolicach watroby , nie pije alkocholu , kawy , usg w normie bez zlogow w woreczku itp , badania alt/aspat , birubiline , ggtp, żelazo w normie , morfologia w normie porócz eozynofili 7 norma do5 . Klucia są częste w wątrobie jaki i w klatce piersiowej , . Czy mozna miec wirusa jak hbv , lub lamblie nie mając podnieisonych transminaz ? czy szukać ewentualnie innych przyczyn. Pozdrawiam serdecznie

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam. Jak najbardziej istnieje możliwość zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby czy pasożytami jelitowymi bez podniesienia poziomu aminotransferaz. Sugeruję konsultację z lekarzem poz który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.