Kłucie w boku u 38-letniej osoby a możliwe przyczyny

Witam , od kilku miesiecy mam klucia po prawej stronie , pod żebrami , na wysokości żeber, ogólnie w rożnych częściach wątroby. Usg w normie, lekko jaśniejszy watroba na tle nerki, ggtp , ldh , aspt w normie ,prócz alat 65norma41 Gastroskopia stwierdzoną żółć w żołądku , mam stan osłabienia , brak koncentracji , pisk w uszach szczególnie po posiłku. Pasożytów brak , hcv , antyhbs ujemne. Odrzywiam sie zdrowo , nie spożywam alkocholu , prowadzę zdrowy tryb życia. Moze jakieś sugestie. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Bóle brzucha w prawym podżebrzu są charakterystyczne w chorobach wątroby. Te zostały u Pani wstępnie wykluczone. Być może powodem są bóle nerwowo-mięśniowe w obrębie klatki piersiowej.